Zastosowanie blachy trapezowej

Znajdź blachę trapezową.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a jednocześnie trwała blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony też z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być użyta blacha trapez?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych względów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie również wspaniale prezentować się jako uwieńczenie magazynów, wiat lub obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową należy kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. orynnowanie dachu.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08