kapsułki do ekspresu tchibo cafissimo

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Metoda parzenia kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterech dziesięcioleci i pomału pozyskiwała sobie tysiące miłośników. Ten praktyczny system umożliwia przyrządzanie napoju wysokiej jakości nadzwyczaj nieskomplikowaną metodą – trzeba uzupełnić pojemnik z wodą w stosownym urządzeniu, włożyć kawę w kapsułce do dedykowanego zasobnika i już po minucie można cieszyć się pobudzającą kawą.

Kawy single origin z Nikaragui i Brazylii – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inny kształt niż pozostałe, co przez zmuszało klientów do zaopatrywania się w kawę u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – także w Polsce – wiele ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, iż pochodzi z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak takiej kawy jest unikatowy, ponieważ ma na niego wpływ mnóstwo różnych czynników, na przykład konkretne warunki atmosferycznepanujące w danym roku. Dodawanie do takich kaw dodatków aromatyzujących czy mleka zabija ich unikatowe nuty smakowe. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Brazylii oraz Nikaragui (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych kawach mocno wyczuwalne są nuty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w hostelach lub urzędach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest znaczna – z reguły zamyka się w widełkach 1,20-1,40 zł. Znaczy to, że taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój podawany w bufetach w biurze czy w kafeteriach na mieście. Rozsądne ceny i nowoczesny wygląd urządzeń na kapsułki sprawiają, że z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych domach. Z ich pomocą podamy koleżankom wysokiej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego dnia, nie zamartwiania się o wysokie koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy uprzednio czy są kompatybilne z naszym sprzętem.

Kontakt:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]