Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Jeśli chcesz zamówić maty gumowe przemysłowe, odwiedź ten adres

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w służbie zdrowia, gastronomii, przemyśle i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, gdzie się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych, myjniach, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, czyli zawsze tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także redukują zagrożenie przenoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, w których istnieje ryzyko przenoszenia się na obuwiu rozmaitych smarów. Maty te wchłaniają bowiem substancje oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś ergonomię pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu podnosi się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz pozostałych osób znajdujących wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są pokryte warstwą wzbogaconą korundem, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed przypadkowym potknięciem się.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]