maseczka wielorazowa, ochronna maseczka

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie państwa, na skroś przeistoczyła nasz bieg życia oraz kontakty społeczne. Zasady dystansu społecznego wymuszają konieczność używania określonych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem zarażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni lub urzędu, gdzie zazwyczaj napotykamy większą gromadę ludzi, powinniśmy zawsze nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z bawełny?

Lekka mini przyłbica zabezpiecza tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z materiału są nieporęczne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich używania, powinny zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed stycznością z wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa usta oraz nos, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi zaletami są wytrzymałość, wygoda oraz tylko kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także czyścić ręcznie (aż 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Mini przyłbica – dla ludzi starszych oraz astmatyków

Mini przyłbicę poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze bądź uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą nakładać ochronne maseczki w czasie pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej używanie nawet przez parę godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy na pewno docenią także to, że nie zakłóca ona działania FaceID.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]