Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Zobacz, gdzie kupić akcesoria do alkoholu.

Domowa produkcja alkoholi, kiedyś ogromnie popularna, dziś wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (alkohole przyrządzane samodzielnie są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale też chęć eksperymentów, możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań oraz zadowolenie jakie daje picie swoich alkoholi. Gros osób, które samodzielnie wyrabiają domowe napoje, wybiera piwo, cydr, wino lub nalewki, chociaż nie brakuje również amatorów domowego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich rurek, pojemników, korków czy balonów. Poza tym do każdego typu trunku potrzebne są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to m.in. chłodnice i kotły, a w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak spis potrzebnych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z napojami należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber albo inne domowe alkohole jesteśmy w stanie sporządzić samemu. Dużo przyzwoiciej będą się jednakże prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez wstydu podarować bliskim jako upominek. Odrębny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych trunkach, ale także tych nabytych w sklepie i podkreślić tym samym charakter przyjęcia.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]