balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]