Ozdoby do paznokci – nie ograniczaj się do lakieru

Chcesz kupić pyłki do paznokci? Skieruj się tu

Zdobienie paznokci na pozór jest proste. Tak naprawdę to skomplikowana praca wymagająca określonych kwalifikacji oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Ciekawie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą źródłem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych dłoniach?

Pyłki do paznokci i naklejki

Do ozdabiania paznokci teoretycznie wystarczy najzwyklejszy lakier. Warto jednakże mieć na uwadze, że za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę ładnych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu pomocniczych środków, takich jak pyłki do paznokci. Ich użycie sprawi, że paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie możemy osiągnąć przy użyciu pyłków do paznokci to m.in. dowolny wymyślony wzór, metaliczny połysk lub lustrzane odbicie. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy również ozdoby do paznokci w postaci naklejek, które pozwalają na osiągnięcie wrażenia refleksu holograficznego.

Które firmy wykonują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe kosmetyki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które nierzadko specjalizują się w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to między innymi Indigo, Catrice, Victoria Vynn, Christian Louboutin, Lit Cosmetics, Maestro, Silcare oraz Paese.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]