Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Jeśli chcesz kupić ozdobne okiennice, koniecznie sprawdź https://skyshutters.pl.

Planując aranżację pomieszczenia, na ogół nie przeznacza się dużo czasu na wyeksponowaniu okien. Zwykle wybiera się standardowe rozwiązanie, to znaczy firanki oraz zasłony, które niekiedy łączone są z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne mało rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Z czego wytwarzane są shuttersy

Najważniejszym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tych okiennicach wewnętrznych poruszają się, wobec tego można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, w zależności od potrzeb lokatorów. Producenci wykonują je z płyt MDF, z drewna, a także PCV. Shuttersy instaluje się w głównej mierze na oknach, niemniej jednak świetnie sprawdzają się też na drzwiach lub w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie element okna, który w polskich domach widuje się nadal sporadycznie, ale gros osób zapewne widziało je w telewizji lub w kinie, gdyż te okiennice są często stosowane na obszarach z gorącym klimatem, czyli w Afryce Południowej oraz w Australii.

Ozdobne okiennice shutters nadają wnętrzom niezmiernie stylowy wygląd

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko pięknie się prezentują, ale mają także pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można pasywnie kontrolować użycie promieni słonecznych: w gorące dni hamować nagrzewanie się pokojów, a zimą – utrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów wnętrz i można zainstalować je na większości ram okiennych. Wytwarza i montuje się je na zamówienie, co sprawia, iż są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niezwykle luksusowy wygląd, zatem wpływają na podwyższenie wartości nieruchomości. Warto dodatkowo zaznaczyć, że okiennice wewnętrzne typu shutters reguluje się bez wykorzystania linek, co rodzice małych dzieci czy właściciele zwierząt, które przerwać wiszące linki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

Kontakt:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]