Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Szukasz hurtowni słoików? Koniecznie powinieneś skierować się na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-HURT/296.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie trwać ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do dużych marek, jest to jednocześnie sektor, w którym idealnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim unikalnym, zdrowym bądź pysznym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi zostać opakowana tak, żeby produkt długo zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w szklane butelki oraz słoje. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup butelek i słoików to metoda zmniejszenia wydatków

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. konfitury, pasty warzywne lub soki, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest tym samym dla niego zarówno metodą zmniejszenia kosztów, bo zamawiając opakowania na palety na ogół można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób także dostanie towar szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz butelki oraz słoiki na palety

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki szklane doskonałe do przechowywania soków, piwa bądź wina. Transportowane są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1600, a nawet 2700 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne auta transportowe mogą też odebrać kupiony towar osobiście ze składu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków bądź butelek hurtowo można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]