Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Jeśli potrzebujesz etykiet na butelki, koniecznie wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka jednym z najchętniej wręczanych i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na imieniny, Sylwestra czy ślub. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – podziękuj rodzinie i znajomym

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki prezent jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również stać się w ciekawą pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o miejscu i dacie wesela, imionach nowożeńców czy podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można kupić w najrozmaitszych odcieniach i wzorach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na butelki – ozdób domowe trunki

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę produkujesz wina, nalewki czy soki i dzielisz się nimi z kolegami lub rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwyczajnej butelki. Dodatkowo flaszki można także oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]