Namioty weselne – śluby w amerykańskim stylu

Wesele na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb młodej pary. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne produkowane z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla pokaźnej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich gości.

Namiot ślubny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Stretch, Turek, Gwiazda, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o wygodę gości

Istotna jest również solidna budowa namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.