Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Chcesz nabyć mydło dezynfekujące? Zobacz tu

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, żeby sprostało wymaganiom różnych konsumentów? Gdzie używane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, zalecane do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówgwarantujących wysoki stopień higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące środek niezmiernie ekonomiczny – pozwala otrzymać do 2500 doz mydła z litrowego opakowania. Mydło w piance skutecznie myje, świetnie rozprowadza się na skórze i bez problemu spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła dezynfekujące znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych alergizujących składników – można ich używać często, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel, który świadczy o wysokiej jakości i jest nadawany towarom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]