Marzysz o pociągającym spojrzeniu? Używaj sztucznych rzęs

Potrzebujesz przedłużanych rzęs? Sprawdź houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy

Długie i bujne rzęsy to najwspanialszy atrybut kobiety. Współcześnie także panie, którym natura pożałowała ciemnej oprawy oczu, mogą zachwycać porywającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z surowców są one wytwarzane i czy wyróżniają wytrzymałością?

Sztuczne rzęsy – syntetyczne oraz naturalne

Przedłużane rzęsy to prosta i niezawodna metoda na idealne zwieńczenie makijażu. Chcesz kupić wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i bezkonkurencyjne efekty? Najpopularniejszym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek lub na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy przykleić pasek do skóry powieki górnej tuż nad zarysem rzęs – rezultat jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach pomagają z kolei idealnie zagęścić włoski, jednak można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych kącikach powiek. Dostępne na rynku fasony rzęs są wytwarzane z naturalnych materiałów, takich jak proteiny jedwabiu, włoski pozyskane z norek syberyjskich albo wyjaławiane ludzkie włosy, ale również z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, np. poliestru. Ostatnio powodzenie zyskują także rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Przedłużane muszą być delikatne, żeby nie przeciążać oka i zapewniać wysoki wysoki komfort, a przy tym proste do nałożenia i niezwykle trwałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku, które doskonale sprawdzą się na wytwornych imprezach. Masz już przedłużane rzęsy? Pamiętaj, że do ich zakładania konieczne są dodatkowe przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej oraz pinceta. Po zdjęciu sztucznych rzęs, zaleca się też posmarować powieki specjalną odżywkę wzmacniającą prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]