Jak działa pasta do mycia rąk?

Jeśli potrzebujesz past BHP, kliknij tu

Kominiarze, rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to tylko kilka grup zawodowych mających kontakt z substancjami, które trudno usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich przede wszystkim wszelkiego typu oleje, smary, sadze, farby, a także, w nieco mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najskuteczniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty BHP – jak działają?

Pasta BHP do rąk różni się od innych preparatów czyszczących stosowanych na co dzień w zwykłych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do czyszczenia bardzo uporczywych zabrudzeń, musi wyróżniać się stosownymi właściwościami ściernymi. Z tego powodu producenci past tego rodzaju dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście do rąk, jak i substancje, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, by pasta zawierała również substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Komu przydadzą się pasta do mycia rąk?

Jak już wspomnieliśmy, pasta do rąk ma zastosowanie głównie w zakładach przemysłowych, rzemieślniczych i usługowych. Jak najbardziej przyda się również w gospodarstwa domowych – będzie niezastąpiona podczas porządków lub w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]