Gdzie kupić profesjonalne skanery 3D dla małych i dużych firm?

Jeśli szukasz profesjonalnego skanera 3D, skieruj się na tę stronę.

Asortyment CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt od następujących producentów:
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych.

Shining 3D – skanery od autora szeregu patentów

Firma Shining 3D od ponad dziesięciu lat (tj. od 2004 r.) dostarcza wysokiej jakości sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale również drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się innowacyjnością, jest także pomysłodawcą licznych patentów – do końca 2015 r. złożyli ich w sumie kilkaset ( między innymi na wzory i oprogramowanie). Skanery 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w lotnictwie, edukacji, medycynie i wielu innych sektorach przemysłu. Domeną urządzeń Shining 3D jest obniżenie nakładów na produkcję, a zarazem podniesienie jakości i wzrost wydajności.

Skanery 3D Degree of Freedom – 3 kolekcje urządzeń

Skanery 3D firmy DOF dzielą się na trzy kolekcje:
– Freedom – ta linia produktów jest najbardziej czuła i najszybsza. Za sprawą zastosowania technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest bardzo precyzyjny. Szybkie działanie, komfortowa i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe plusy skanerów 3D z linii Freedom.
– Edge – to linia urządzeń, które cechują się dokładnością i szybkością. Za sprawą aż 6 dostępnych trybów skanowania można jeszcze precyzyjniej dobrać możliwości sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej kolekcji są skuteczne, łatwe w obsłudze oraz gwarantują dużą dokładność skanów. Możliwe jest zeskanowanie nawet powierzchni o trudnym dostępie (np. wycisku stomatologicznego), z tej przyczyny są wykorzystywane w implantologii i dentystyce.
– Swing – urządzenia z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (przypominają literę L), ogromną skutecznością i szybkością pomiarów oraz nieskomplikowaną obsługą. W ofercie sklepu CadXpert znajdują się także skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości zapewniają efekt w jakości HD.

Skaner 3D Tiger od RS SCAN dla producentów obuwia oraz ortopedów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to asortyment firmy RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Rewelacyjną prędkością działania – proces skanowania trwa nie dłużej niż 15 sekund. Zastosowanie aż 9 kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze gwarantuje idealne odwzorowanie przedmiotów oraz precyzję. Skaner 3D Tiger jest skierowany w głównej mierze do rehabilitantów, producentów obuwia oraz ortopedów. Dokładność jego działania jest wykorzystywana do odwzorowywania stóp, butów i wkładek.

Skanery 3D nie są dzisiaj wielkim wydatkiem

Skan 3D oraz druk 3D nieprzerwanie się rozwijają, a każde kolejne usprawnienia powodują wykorzystanie coraz to bardziej innowacyjnych technik i tworzyw. To w efekcie sprawia, że skanery 3D i ich koszt stopniowo maleją. Niegdyś były to urządzenia, które kupowały wyłącznie największe korporacje, w dzisiejszych czasach profesjonalny skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet drobne przedsiębiorstwo. W asortymencie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D dostępne są w cenie już od 7 tysięcy złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To niewielkich rozmiarów urządzenie, ważące 2.5 kilograma, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, precyzyjnie, a przy tym odwzorowuje każdy detal.

Gdzie najwygodniej zamawiać skanery 3D?

Czy wygodniej nabyć profesjonalny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami w e-sklepie przemawia nieograniczony czas, by dogłębnie przemyśleć dobór sprzętu dostosowanego do potrzeb naszej firmy, jak również opcja zrobienia ich o dowolnej porze. Plusy zakupów w sklepie stacjonarnym? Sposobność obejrzenia sprzętu na żywo oraz konsultacje ze specjalistami. Ale jedno z drugim da się połączyć – można wybrać przez internet wstępnie jakiś model, a później umówić się (mailowo, telefonicznie bądź przy pomocy formularza kontaktowego) na spotkanie w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D bądź inny sprzęt do druku przestrzennego to duża inwestycja, zatem warto podjąć decyzję o jego kupnie w oparciu o fachowe wsparcie konsultantów CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem, pełną obsługę posprzedażową oraz, a także wsparcie techniczne.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]