Dobrą kawę w domu i biurze zapewni ekspres do kawy Nivona

Kawa to smaczny przysmak, którym od zarania dziejów zachwycają się kolejne generacje jej zwolenników. Wielu ludzi nie wyobraża sobie dnia bez choćby jednej jej filiżanki, a niektórzy spożywają ją nawet bez ustanku. Najczęściej ograniczają się oni do kawy rozpuszczalnej, jednak najzagorzalsi sympatycy kawy kupują ją w ziarnach i nieprzerwanie szukają wysokiej jakości sprzętów, które pomogą im wydobyć z nich cały aromat. Z myślą o nich powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – doskonały do mieszkania i biura

Mimo iż Nivona jest stosunkowo młodą marką (powstała zaledwie na początku XIX w.), to mocno zaakcentowała już swoją obecność w sektorze wyposażenia dla kawoszy. Wraz z prezentacją nowych modeli ekspresów wypracowuje sobie coraz większe uznanie znawców kawy, zwłaszcza z tego względu, że dostarcza wysokiej klasy ekspresy w nadzwyczaj przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona wyróżnia stylowy wygląd, utrzymany w neutralnych barwach czerni, bieli i szarości. Dzięki temu idealnie wpasują się zarówno do biur oraz kafeterii, jak i do kuchni prywatnych domów. I choć posiadają wiele funkcji, są to ekspresy niesłychanie łatwe w obsłudze, z którym da sobie radę każdy użytkownik.

Ekspresy do kawy Nivona – co ciekawego oferują?

Ekspresy do kawy marki Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele użytecznych funkcji. Z częścią z nich, np. z modelami NICR 759 oraz NICR 779 można zintegrować się za pomocą Bluetooth i w ten sposób zarządzać nimi z poziomu tabletu. Przy użyciu opcji Easy-Spumatore (dostępnej np. w ekspresie NICR 680) błyskawicznie uformujemy delikatną piankę do latte. Ekspresy do kawy Nivona posiadają również wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wyciągnąć z rozdrobnionych ziaren ich głęboki aromat. Opcja “Moja kawa” umożliwia natomiast zapisanie osobistych ustawień przyrządzania napojów. Co bardzo ważne, urządzenia Nivona można bez trudu wyczyścić.