Dla kogo zakupy z dostawą do domu?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o zakupach spożywczych online? Idealnie trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Z trudem można uniknąć konieczności robienia zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez mnóstwa przysmaków, jednak bez zdrowych warzyw oraz owoców jest to niemożliwe. Niestety nierzadko okoliczności zawodowe lub życiowe sprawiają, że coś tak odprężającego jak zakupy, może stać się czynnością problematyczną. Wówczas sporym udogodnieniem jest możliwość wykonania zakupów spożywczych online.

Zakupy spożywcze przez internet usługa dla przeróżnych grup konsumentów

Wszechobecny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilku latach pozytywnie na rozwój sprzedaży online w naszym kraju. Z powodu nieprzerwanie ewoluującego się rynku i potrzeb odbiorców, mnóstwo przedsiębiorstw wykorzystujących dotąd tylko zwykłe kanały sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku poszła również branża spożywcza, która zwykle rzadko umożliwiała zakupy z dostawą do domu kupującego. Obecnie z delikatesów online korzysta dużo różnych grup konsumentów. To m.in. osoby mające pod opieką chorych członków rodziny, rodzice małych dzieci, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, który nie pozwala im wykonać zakupów w godzinach umożliwiających zakupienie w sklepie świeżych produktów, a także osoby starsze, dla których codzienne wyjścia do osiedlowego marketu są sporym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych przez internet korzysta się także dla komfortu – to fenomenalna oszczędność czasu, który można poświęcić na ćwiczenia bądź inne przyjemności.

Delikatesy online – produkty od wypróbowanych polskich producentów

Zamawiając zakupy przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do setek zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale również wędlin, mięs oraz ryb dostarczanych tylko przez rzetelnych i sprawdzonych polskich dostawców. Dodatkowo sklep ma w asortymencie smakowite, tradycyjne pieczywo wypiekane w piekarni kultowej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zakupy zamówione w delikatesach online Skowronek są dowożone na wybrany adres w terminie 48h, a za zakupy powyżej określonej kwoty oferowana jest gratisowa dostawa. Zakupy można opłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Kontakt:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]