Deco Skład – sklep i inspirujący blog o wnętrzach w jednym

Kliknij tutaj, aby kupić akcesoria kuchenne.

Najwygodniej czujemy się w przestrzeni, w której otaczają nas meble pasujące do naszej osobowości. W takim miejscu możemy szybciej odprężyć się po trudnym dniu pracy. Stąd tak ważne jest dbanie o stosowne zorganizowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem urządzasz właśnie dom lub dopiero planujesz jego remont, poszukaj inspiracji na stronie sklepu Deco Skład z Poznania.

Sklep Deco Skład – meble i akcesoria łazienkowe

Deco Skład oferuje wyposażenie wnętrz, akcesoria i dekoracje wykonane w modnym od lat stylu skandynawskim. Jego nadrzędnym wyznacznikiem jest nieskomplikowany design, spora doza surowości, a także skupienie się na użyciunaturalnych materiałów, nierzadko obrabianych ręcznie. Styl skandynawski to jednak szerokie pojęcie i w zasadzie każdy znajdzie w nim coś co będzie mu odpowiadać – mieszczą się w nim zarówno elementy nawiązujące do folku, a równolegle widoczne są tu też silne tendencje ukierunkowanie na aranżację pomieszczeń w spójnej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu lub sprawdzić jego ofertę przez internet, odkryjesz obszerną ofertę akcesoriów do kuchni, jadalni i łazienki, ale także ozdób i mebli do salonu, przedpokoju czy bawialni dziecka. Tutaj zamówisz przybory do pieczenia, gotowania i przechowywania, a także przepiękne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia i tekstylia do kuchni, którymi zachwyci się cała rodzina. Jeśli chcesz pięknie urządzić łazienkę, sprawdź przyrządy i komplety łazienkowe starannie wybrane z oferty cenionych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeśli natomiast jesteś entuzjastą czerni bądź złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz urządzić łazienkę, w sklepie Deco Skład odnajdziesz dużo akcesoriów w tych kolorach.

Inspirujący blog o wyposażeniu wnętrz

Sklep Deco Skład publikuje blog, w którym regularnie przedstawia mnóstwo interesujących wskazówek z obszaru wyposażenia wnętrz. Rady, które tam znajdziesz dotyczą nie tylko aranżacji mieszkania, zakupu funkcjonalnych mebli czy doboru praktycznych akcesoriów oraz dodatków współgrających z określonym stylem. To także ciekawe pomysły na podarunki dla najbliższych z okazji rozmaitych imprez, świąt i rocznic. Warto czytać ten blog regularnie, żeby być stale na bieżąco z aktualnymi trendami w aranżacji przestrzeni domowej.

Kontakt:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]