Części do Renault – gdzie je kupić?

Potrzebujesz części Renault Kraków? Sprawdź france-car.com.pl

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]