Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Zobacz, gdzie kupić czapraki dla koni, wejdź na horse-trade.pl

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – zastosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają koniowi wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów wyśmienicie chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja przynosi wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, by doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także estetyczne. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]