Chemia przemysłowa – środki czystości dla domu i przedsiębiorstw

Jeśli chcesz kupić chemię profesjonalną, skieruj się tutaj

By utrzymać porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Profesjonalne środki czystości – dla kogo?

Oferta środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi tłustych osadów, graffiti, ognisk pleśni bądź kamienia kotłowego.

Chemia gospodarcza – konserwacja powierzchni

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na zabezpieczenie oraz pielęgnację powierzchni szczególnie wystawionych na szkodliwe działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki chroniące przed graffiti, środki do osłony metali przed korozją, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, a także impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna. Warto wspomnieć, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi betonu czy linoleum) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]