Bursztyn

Chcesz nabyć biżuterię z bursztynem? Sprawdź http://tinyurl.com/ycq9zpub

Biżuteria z bursztynem nigdy nie wyjdzie z mody – zarówno u młodych ludzi, jak i nieco bardziej dojrzałych osób. Jej popularność nie może jednak zaskakiwać – bursztyn jest wszak jednym z najatrakcyjniejszych surowców, a łatwość jego w nadawaniu mu różnych form sprawia, że wykonane z niego naszyjniki mogą dostosować się do przeróżnych mód. Aby zachować jej wygląd, powinniśmy o jantar odpowiednio się zatroszczyć. O co chodzi? Powie wam stworzony przez nas artykuł.

Jak przechowywać biżuterię z bursztynem?

Bursztyn to niezwykle delikatny surowiec – z tego powodu biżuteria z bursztynem koniecznie powinna być trzymana w odpowiednich warunkach. Bursztynowy wisiorek powinniśmy zabezpieczyć miękką tkaniną, a potem szczelnie zapakować w folię i włożyć do drewnianej szkatułki. Pamiętajmy, by w pojedynczej paczce nie trzymać dwóch przedmiotów – mogą się przecież wzajemnie uszkodzić.

Biżuteria z bursztynem – piękno na lata

Bursztyn nie znosi silnych substancji czyszczących. Lepiej więc zrobimy, wybierając do jego pielęgnacji delikatniejsze substancje – na przykład mleczko migdałowe lub mydło dla najmłodszych. Biżuteria z bursztynem powinna być pielęgnowana delikatną szmatką, nieznacznie nasączoną wodą – pod żadnym pozorem nie możemy użyć jej za wiele.

Jak odrestaurować biżuterię z bursztynem?

Odkopałeś w piwnicy starą biżuterię z bursztynem? Zapewne nadal robi niesamowite wrażenie, ale widać jej wiek. Jak ją odrestaurować? Podchodząc do tego bez opieki specjalisty, możesz jedynie pogorszyć sytuację – powinieneś więc zwracając się do złotnika.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]