Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Szukasz słoika z kranikiem? Odwiedź ten adres

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Do czego można je użyć? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]