Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ochronić ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem prowadzonej działalności gospodarczej, postępowanie zgodnie z prawem pracy staje się większym wyzwaniem. W związku z tym naszym priorytetem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezprawnym rozwiązaniem umowy o pracę czy chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy związane są ze znacznymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji Klienta staje się sporym wyzwaniem.