Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

Więcej w temacie marki Vitberg na www.youtube.com

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Stres, bolące biodro, spowolniony metabolizm czy regeneracja organizmu po ciężkich treningach – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]