Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Co trzeba wiedzieć o Vitberg opinie?

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]