Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla fizjoterapeutów i sportowców

Więcej informacji o Vitberg opinie uzyskasz tutaj

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do terapii wibracjami

Urządzenie RAM Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: działu elektroniki, szwalni, montowni i wykrawalni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddawane są odpowiednim testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do właściwego ułożenia pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]