Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, ból szyi i ramion czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, szyję, plecy, biodra lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na mocniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]