Psychologiczne i wysokościowe badania dla kierowców

Poradnia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się wykonywaniem psychotestów oraz badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Filomatów 10 (w pobliżu firmy BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – zakres usług

Naszymi klientami są kierowcy samochodów, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców oraz pozostałych maszyn. Nasza oferta obejmuje między innymi testy kierowców po kolizji. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania regularne; badania operatorów różnych urządzeń; testy pracowników; testy wysokościowe lub psychotechniczne.
Wiemy, że mają Państwo napięte grafiki, dlatego dopasowujemy się do Państwa potrzeb. Badania realizujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowy zakres usług znajduje się w zakładce „zakres usług” na naszej stronie internetowej.

Prosimy o zabranie następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na sumienne wykonane oraz bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Kontakt:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]