polski psycholog w UK, Coventry, Northampton

Kiedy warto zgłosić się do polskiego psychologa w UK?

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli Polacy tłumnie zaczęli udawać się na Wyspy. Obecnie zjawisko to jest trochę mniejsze, ale nadal nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii tworzy ogrom problemów, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest wyjątkowo trudno.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również praca w obcym państwa, mogą generować bardzo dużo komplikacji, którym bardzo trudno jest podołać. Rozłąka z rodziną nierzadko powoduje ogromny stres. Do tego nieraz pojawiają się także trudności z dostaniem etatu lub nawiązaniem trwałych znajomości z. Brak opanowania języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Odruchy tego rodzaju bardzo trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Dlatego nie należy bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje , które przekazano podczas wizyty zostaną powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Kontakt:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339