Fala uderzeniowa – metoda na walkę z bólem

Na www.bardomed.pl uzyskasz więcej informacji o fala uderzeniowa aparat cena

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Kiedy jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w medycynie sportowej, ortopedii, rehabilitacji, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia nadzwyczaj dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, jak zapalenie ścięgien, bóle kręgosłupa zespół bolesnego barku czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie terapii u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Kontakt:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]