Blog „Polaku lecz się sam” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji na polakuleczsiesam.pl

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, że zaledwie po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło także sen autora recenzji, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu zestawów masujących marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom rozważającym kupno całego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]