„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tu

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Kolana, Szyja, Nogi, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]