Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Zleć pozycjonowanie Krakow

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów spowodowała, iż każda firma chce obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie oznacza, iż nowi klienci do nas trafią – istotna jest wszak obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo niedużych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, przykładowo w Szczecinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla drobnych przedsiębiorstw

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych używają na ogół fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, przykładowo “masażysta kraków”, “sklep z elektroniką kraków” lub “piekarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług docelowym odbiorcom, przebywającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i projektowaniem stron internetowych od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dogłębnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie contentu, jak również pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może sprawdzać cyklicznie rezultaty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]