Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Chcesz poznać więcej szczegółów o aktualizacji WordPressa? Wejdź na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, stworzony w głównej mierze jako platforma blogowa, w ciągu kilkunastu lat stał się bardzo często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż bez trudności można opanować podstawy jego obsługi, a przy tym jest stosunkowo szybki, używa się go w tej chwili do tworzenia sklepów internetowych oraz złożonych stron firmowych. Jednakże ten CMS bywa przyczyną przykrych sytuacji, dlatego ważną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowym wdrażaniu nowych edycji CMS-a

Utrzymanie strony internetowej na obowiązującej wersji CMS-a jest bezspornie głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednakże firmy po postawieniu strony lekceważą okresowe wdrażanie najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerskie czy zainfekowanie przez wirusymalware. Oprócz tego, pomimo iż WordPress jest stosunkowo łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować nieprzewidzianymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. Z tej przyczyny wymagane jest, by działanie to wykonała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału technicznego, trzeba polecić aktualizację WordPressa profesjonaliście.

Opieka techniczna nad stroną www – oferta dla blogerów i przedsiębiorstw

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, tak dużych jak i mniejszych podmiotów, którym zależy na skutecznym oraz ciągłym działaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest również freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony internetowe. W podstawowym pakiecie usługi zawarta eliminacja następstw działania wirusów, wykonanie aktualizacji CMS-a i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są także wszelkiego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]