Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Chcesz zamówić wymianę szybki iPhone? Skieruj się tutaj.

Laptopy, smartfony i tablety stały się integralną częścią naszego życia zawodowego, jak i prywatnego, w związku z tym nabywając te akcesoria zazwyczaj staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką opinią cieszą się od dekad urządzenia firmy Apple, które pomimo swojej znacznej ceny w stosunku do produktów innych marek, co roku zdobywają sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Niemniej jednak nawet telefon wysokiej jakości może się zepsuć albo przestać prawidłowo działać na skutek nieprawidłowego używania. Ale nie znaczy to, że z miejsca trzeba zamienić go na nowy – warto przecież oddać go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana baterii i małych elementów – co naprawi Serwis Apple Warszawa?

Ci, którzy mieli produkty Apple przekonali się, iż te urządzenia funkcjonują sprawnie latami, jednak nawet one nie oprą się zniszczeniom, które wynikają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień przyjmuje prośby o wymianę baterii, która z upływem czasu nie trzyma pojemności, wymianę szybki przedniej i tylnej, zbitych w wyniku silnego uderzenia w urządzenie, jak również wymianę innych małych części jak nierejestrujący dźwięków mikrofon lub uszkodzony układ U2. Nasi eksperci pomogą też w razie potrzeby odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis iPhone Warszawa – najkorzystniejsze rozwiązanie, gdy skończy się gwarancja

Tak długo jak telefon ma ważną gwarancję sporą część napraw bez trudu zrealizujemy w autoryzowanych serwisach Apple. Problemy pojawiają się po okresie gwarancyjnym, jako że usunięcie nawet drobnych usterek w serwisie Apple może wygenerować całkiem pokaźne koszty, na które nie wszystkich stać. Całe szczęście na terenie naszego kraju, najczęściej w większych miejscowościach jak Warszawa, pracują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z kilkuletnią praktyką nawet w kilka minut są w stanie wykonać naprawę produktów tej firmy nowej i starej generacji, dostępnych na rynku na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XR i XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini czy iPhone SE 2020.

Jeżeli w miejscowości twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu Apple i nie możesz smartfona przynieść samemu do punktu, szukaj specjalistów, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów przesłanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim punktem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Kontakt:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555