Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering.

Kiedy organizujesz wystawny event prywatny bądź biznesowy, na który chcesz zaprosić ogromną liczbę gości, prawdopodobnie nie będziesz mógł osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując szybkie przekąski oraz soki w supermarkecie – ważne eventy przeważnie potrzebują uroczystej oprawy także w sferze poczęstunku. Wtedy nie przystoi położyć na stołach uczestników po prostu ciasta i wody mineralnej. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na wskazówki

Firmy oferujące usługi cateringowe zwykle świadczą parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie posiłków na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie na urodziny, śluby lub chrzciny. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do charakteru konkretnych eventów, dlatego znacząco różnią się np. ceną oraz typem dań oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej powinno się pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą klarownie opisać swoje oczekiwania, lecz zarazem być także otwartym na jego propozycje. Wszak dla caterera obsługa imprez przeróżnego typu to codzienność, a doświadczenie zdobyte w tym obszarze powoduje, iż może on znaleźć rozwiązania, które przypadną do gustu większości zaproszonych gości.

Catering – posiłki przygotowane przez wykwalifikowanych kucharzy

Przygotowanie potraw już dla skromnej ilości gości bywa ogromnym problemem, głównie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie innych kluczowych elementów eventu. Jest to też sposobność uraczenia uczestników fenomenalnymi daniami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Wypada jednocześnie podkreślić, że ważnym przymiotem dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale również ich kompozycja. Poza tym firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają także swój zespół doświadczonych kelnerów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]