Sprzątanie strychów i piwnic – usługa coraz bardziej popularna

Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb

W dużej części domów znajduje się strych oraz piwnica. Na ogół miejsca te przeznaczone są na składziki na najróżniejsze starocie. Zazwyczaj to, czego nie używamy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia domu zacznie być nam potrzebna? Wówczas można zdecydować się na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie strychów oraz piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi cieszące się ogromną popularnością. Wybierają je ci, którzy z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o drobne przedmioty takie, jak stare słoiki, ale także meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy działające i w małych i w dużych miastach, to rewelacyjny wybór, jeśli w piwnicy lub na strychu przechowujemy nieprzydatne już szafy, fotele, kanapy czy meblościanki. Samodzielne ich wyniesienie jest nie lada wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że najczęściej na terenie mniejszych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie 2-4 razy w ciągu roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze proponują profesjonalne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się sprzątaniem strychów i piwnic są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc znajdujące się w nich odpady i niepotrzebne przedmioty. W ofercie znaleźć można także podstawienie właściwego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, troszcząc się o ich prawidłową utylizację. Wszystko przebiega naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez moment uczestniczyć w całej procedurze! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, by w czasie prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Kontakt:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]