Serwis okien – powierz go specjalistom

Serwis okna - usługa na miarę waszych potrzeb.

Regularnie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na różnego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – mróz i żar, śnieg czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]