Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Projekty budowlane Kraków. Wejdź na https://joannaklusak.com, aby skorzystać z usług fachowca

Biuro architektoniczne oferuje rozległe spektrum usług – pomaga spełniać marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w wygodnym i praktycznym domku, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może opracować pełny projekt obiektu, a potem aktywnie pilnować zaawansowanie robót, zaplanować odnowę budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Szukasz nieszablonowych, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle pozostałych budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a jednocześnie ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające obecne nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi żłobki, budynki rekreacyjne, pensjonaty i biura. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może także opracować plan przestronnych i praktycznych szaf wnękowych, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]