Profesjonalna opieka nad grobami

Dowiedz się, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków. Kliknij tu.

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, czyli montaż siedzeń lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które będziemy musieli opłacić specjalistom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – gdy zlecamy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co trzydzieści dni, musimy pogodzić się z kosztem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż koszty zależne są także od rozmiarów grobów, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]