Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Parking przy lotnisku Balice - z najnowszą ofertą zapoznasz się na pandaparking.pl.

Sposobność trafienia także w najbardziej oddalone miejsca świata, szybkość oraz komfort – to główne atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zyskał niesamowitą popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot, łączy się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością problem dotarcia do portu lotniczego – a masa osób w tym celu musi przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak sporą odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty związane z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Utwardzony parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. W Balicach mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna martwić się o swój pojazd, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, dzięki której nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie postawić samochodu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się również szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowanie akumulatora czy obniżenie ciśnienia w oponach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]