Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Parking długoterminowy Balice - sprawdź bezkonkurencyjną ofertę.

Wybierasz się na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie dla pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie.

Czemu opłaca się korzystać takiej oferty parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje także darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online bądź przez telefon – ekspresowo i bez problemów, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]