Organizacja wydarzeń będzie łatwiejsza, gdy zamówisz catering imprezowy

Zajrzyj tu i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering imprezowy.

Okres letni obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy plenerowe, ale właściwie przez cały rok w rozmaitych punktach w Polsce organizowane są sympozja, benefisy bądź gale. Takie imprezy wymagają należytej oprawy, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i smaczne posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – postaw na profesjonalizm

Zarezerwowałeś salę na imprezę bądź zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie wyprawisz piknik? To świetnie! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, by zaproszeni na event goście mieli dostęp do smakowitych gorących dań, trunków i przekąsek. Miej na uwadze, że na czas istotnych gal w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu sali i myśleć, iż uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie – wygodne ustawienie stolików, eleganckie akcenty dekoracyjne, a także poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia z pewnością będą też zadowoleni, jeśli potrawy będą zaaranżowane na talerzu jak w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezy

Atutem skorzystania z usługi cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, iż zatrudniony zespół nie tylko przygotuje przepyszne posiłki, ale też szczegółowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i napoje zostaną dowiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą gości w trakcie bankietu. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną sposobnością, żeby doświadczyć na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. Podczas ustalania detali oferty zasugeruje ona, które dania, napoje i przekąski perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]