Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta lokalu na imprezę w Krakowie, zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne albo plenerowe grille dla pracowników i ich rodzin, których intencją stworzenie głębszych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, by celebrować osiągnięte wyniki, jak również rozmaite bankiety dla klientów biznesowych, kursy oraz konferencje. Takie imprezy muszą być dobrze przygotowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Poszukujesz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj byle jakiego lokalu!

Jeżeli nie mamy w firmie dużych pomieszczeń, w których można wyprawić bankiet, warto rozejrzeć się za ofertami najmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Kluczowe jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy planowanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla wspólników spółki, w czasie których świętowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w pierwszym lepszym lokalu. Wskazane jest przy takich okazjach wyprawić event w niepowtarzalnym miejscu, które dodatkowo podkreśli doniosłość wydarzenia. A jeżeli na imprezę poproszeni będą goście nie rezydujący w bliskiej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej

Planując event firmowy nie można przegapić tak ważnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku kompetentnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazane miejsce wybornych dań dla uczestników, ale także doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie dekorację stołów. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest także zapewnienie gościom doskonałej obsługi. Opłaca się zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu oraz zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i idealnie prezentujące się na talerzu dania.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]