Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany Balice parking.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]