Czyszczenie i sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze znajdziesz w tym miejscu

Chyba nikt z nas nie chciałby, żeby pomniki jego rodziny i przyjaciół były zaniedbane. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc nagrobki jedynie przed najistotniejszymi świętami. Na szczęście jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w niebyt – trzeba jedynie zlecić ich wyczyszczenie profesjonalnej firmie. Jak znaleźć takie oferty? Co na nich zyskamy i ile za nie zapłacimy?

Oferty czyszczenia grobów

Ogłoszenia firm oferujących czyszczenie grobów łatwo wyszukamy w internecie – musimy wpisać odpowiednie słowa w wyszukiwarkę. Oprócz tego, przedsiębiorstwa tego rodzaju zazwyczaj promują się także w okolicy cmentarzy – jeśli uważnie sprawdzimy słupy z ogłoszeniami, na pewno natrafimy na odpowiednią w naszym przypadku ofertę.

Oferta firm – czyszczenie grobów i dużo więcej

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu form pomocy oferowanych przez przedsiębiorstwa zajmujące się nagrobkami zmarłych najbliższych. Stawiając na wybór ich usług, możemy liczyć również na odnowę nagrobka, montaż siedzenia na cmentarzu, stawianie zniczy lub pielęgnację kwiatów. Możliwe jest zamówienie pojedynczego zlecenia albo wybór oferty długoterminowej.

Czyszczenie grobów – ile zapłacimy?

Na pytanie o koszty podobnych zleceń niełatwo jest odpowiedzieć w kilku słowach, ponieważ stawki mogą znacznie różnić się w poszczególnych miastach. W większości polskich miejscowości na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem w granicach trzydziestu PLN. Dwunastomiesięczna współpraca abonamentowa to zaś około 400 złotych za pojedynczy grób.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]