Czy parking przy lotnisku w Krakowie to wygodne miejsce na dłuższy postój?

Duża część osób wybierających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym autem, ale prosi kogoś o przywiezienie lub przyjeżdża taksówką. Wydaje się, iż tak jest wygodniej, bo w innym wypadku pojawiłby się problem, gdzie zaparkować samochód na czas nieobecności. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, jakim jest pozostawienie samochodu na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się przy lotnisku Kraków – Balice. Jego oferta kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swój samochód w zaufanym miejscu na cały okres trwania podróży.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się zostawić tu samochód?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, gdyż daje to możliwość przybycia na lotnisko swym autem. Nawet jeśli parking znajduje się w pewnej odległości od lotniska, nie jest to powód do obaw, ponieważ obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są natychmiast. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa pozostawionego samochodu, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony wszystkimi możliwymi sposobami. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą tego wyjścia są także ceny dogodniejsze niż można się spodziewać, a więc jest to opłacalne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – dodatkowe udogodnienia

Klienci korzystający z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wybrać się w podróż w ogóle nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego samochodu, ponieważ jest on zabezpieczony na wszelkie sposoby. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo gwarantuje nowoczesny system monitorujący i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca całodobowo. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest także tym bardziej komfortowy, że po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu często mogą liczyć na rozmaite rabaty.