Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Poznaj więcej szczegółów o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo chrzty, komunie czy śluby, od wielu już lat przestały być organizowane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to wydarzenia, w których uczestniczy często ponad sto osób. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić jadłospisu, a potem przygotować i podać dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa przewidziane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się wysoki popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – zamów catering na wesele

Planowanie wesela to silny stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na wysyłanie zaproszeń, wybór dekoracji sali, ustalanie listy gości i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości przekąsek oraz napojów podawanych w trakcie przyjęcia, a co kluczowe – przygotowanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej musi mieć należytą oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, by stoliki były prawidłowo nakryte i cudownie przystrojone, dania były smakowite i ładnie ułożone na talerzach, jak również żeby kelnerzy w profesjonalny sposób donosiła gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, szefów kuchni oraz managerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesela – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi zasadami, nie tylko w sferze aktywności dla gości, lecz także i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe przeważnie posiadają przygotowane uprzednio menu oferowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek zgodnych z charakterem wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub pozyskać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc sam skompilować jadłospis z zaproponowanych dań. Trzeba jednak zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu na wesele są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę kontrahenta zgadzają się przygotować unikalne zestawy potraw.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]