Catering kanapkowy – świetna opcja na duże i małe przyjęcia

Korzystna oferta finger food cateringu.

Organizacja nawet sporej imprezy nie jest problematyczna, gdy posiadamy pod dostatkiem czasu na zakupy koniecznych produktów, jak również następnie własnoręczne przygotowanie z nich wyśmienitych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to też, iż powinno się zaniechać celebracji istotnego jubileuszu. W takiej sytuacji można skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – wygodne zakąski na “jeden kęs”

Catering kanapkowy, znany też jako finger food catering, to oferta kierowana z reguły do firm, jakkolwiek decydują się na nią coraz częściej również osoby prywatne oraz rozmaite stowarzyszenia szykujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na dostarczenie na event posiłków z gatunku finger food, innymi słowy drobnych przekąsek, które da się spożyć na stojąco i nie korzystając ze sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie kanapki, koreczki lub tartoletki owocowe i warzywne. Ta odmiana cateringu bardzo dobrze zdaje egzamin na uroczystościach, gdzie zależy nam na szerokiej interakcji uczestników. Umożliwia on uczestniczenie w luźnych rozmowach i jednocześnie nie sprowadza kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy konkretnym stoliku.

Catering kanapkowy – tańszy niż ekskluzywne dania

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni docenią zalety, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu z przekąskami podmiotowi zewnętrznemu. Przede wszystkim tym sposobem pozbywamy się problemu z rozstawieniem stołów i stresu z usadzaniem uczestników eventu. Przekąski oraz gorące i chłodne napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to ogromnie praktyczne zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach, gdzie użycie odpowiedniej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Catering przekąskowy momentalnie sprawia też, że impreza ma mniej poważną, przyjemniejszą atmosferę. Wypada zaakcentować, że menu z małych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli wytworne obiady, a jednocześnie zapewnia większą możliwość dostosowania ich do potrzeb żywieniowych gości bankietu. Co najważniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć stanowiło główną komplikację przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]